Popis súťaže:

Grantový program spoločnosti Visa pre slovenské podnikateľky „She‘s Next“ je zameraný na podporu žien – podnikateliek.
Na prihlásenie do grantového programu Visa She's Next vyplňte do 15. 4. 2024 formulár uvedený nižšie. Odborná porota následne vyberie 3 podnikateľky, ktoré získajú grant 5 500 Eur a poradenstvo na mieru.

Pár tipov predtým než začnete

Prihlásiť sa môžu ženy podnikateľky, ktoré majú sídlo, alebo miesto podnikania na Slovensku, s aktívnym živnostenským oprávnením, alebo spoločnosti so sídlom na Slovensku, v ktorých majú ženy podiel aspoň 50,1 % a sú rezidentkami SR. Podnikanie účastníka musí trvať minimálne 2 roky.

Celé znenie pravidiel účasti v grantovom programe nájdete TU.

Nakrúťte a pošlite nám cca 1 minútové video, v ktorom predstavíte vás a vaše podnikanie - váš životný príbeh. Vo videu môžete vystupovať vy alebo nám predstavíte svoje produkty, predajňu, atmosféru v práci (spolu s kolegami).

Neviete, čo vás čaká pri vypĺňaní prihlasovacieho hárku? Nahliadnite doň vopred a ušetrite čas pri vypĺňaní online. Polia označené hviezdičkou sú povinné, vždy sa prosím snažte odpovedať stručne.

Podmienky spracúvania osobných údajov v súvislosti s účasťou v grantovom programe Visa She's Next, nájdete TU.

V prípade akýchkoľvek problémov, nás kontaktujte na sutaz@pontisimpact.sk

Ako prebieha hodnotenie grantového programu Visa She's Next?

Všetky prihlášky zaradené do hodnotiaceho procesu posudzuje nezávislá odborná porota. Komisia hodnotí nominačné hárky v dvoch kolách. V prvom kole každý člen a členka komisie prostredníctvom bodovacieho hárku zostaví svoje individuálne hodnotenie. Na druhom stretnutí vyberú členovia komisie 3 víťazky, ktoré získajú grant v hodnote 5 500 Eur. Mená víťaziek grantového programu spolu s menami členov hodnotiacej komisie zverejní organizátor až na slávnostnom udeľovaní cien.

Uzávierka prihlášok je predĺžená do 15. apríla 2024 do 12:00h.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ